II Всеукраїнський волейбольний турнір жіночих команд пам’яті першого президента волейбольного клубу “Університет-ПНУ” Михайла Цапа.

07-09.05.2021р. в спортивному залі ПНУ відбувся II Всеукраїнський волейбольний турнір жіночих команд пам”яті першого президента волейбольного клубу”Університет-ПНУ” Михайла Цапа. Переможцем стала амбітна буковинська команда із Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, срібло-у команди ПНУ,третьою стала”Іскра” із Деражні, що на Хмельниччині! У церемонії нагородження переможця та призерів змагань взяли участь ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, віцепрезидент Федерації волейболу України, професор Цепенда Ігор Євгенович, чемпіонка світу та Європи з настільного тенісу Єненко Галина Миколаївна, директор спортивного клубу “Наука” Хопта Степан Петрович, завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту ПНУ, доцент Синиця Андрій Володимирович, головний спеціаліст міського центру”Спорт для всіх” Дем”янчук Тарас Романович. Команда переможниця, призери, кращі гравці за ігровими амплуа нагороджені Кубками, дипломами, статуетками та цінними подарунками від господарів турніру та спонсорів.
ях.