Закінчився ХХХ Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги

Закінчився ХХХ Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги, у якому збірна команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Університет-ПНУ» здобула 12 місце (з 16 команд). На жаль, через пандемію COVID-19, волейбольна команда не змогла виїхати на фінальний тур, де мала б можливість поборотися за 9-12 місце.

Сезон 2020-2021 для нашої збірної команди з волейболу від початку складався по-різному. Були і злети, і падіння. Проте, команда не здається, продовжує тренування та підготовку до участі у наступних змаганнях, а також проводить профорієнтаційну роботу, де залучає нових гравців з ДЮСШ різних областей, а саме: Хмельницької (м. Деражня), Закарпатської (с. Великий Бичків), Івано-Франківської (м.Галич), які вже у цьому сезоні зіграли за команду «Університет-ПНУ» і планують вступати до Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Бажаємо нашій команді успіхів та перемог!!! Перейти на сторинку