Цап Ірина Геннадіївна

Цап Ірина Геннадіївна – старший викладач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту. Майстер спорту з волейболу

Наукові інтереси:

Підвищення ефективності тренування волейболісток

Навчання:

Прикарпатський університет ім. В.Стефаника 1997

Трудова і професійна діяльність:

Спортсмен–стажер (1995-2003 рр.),

Комерційно-кооперативний коледж ім. Граната (2003-2008 рр.),

ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника” кафедра спортивно-педагогічних дисциплін (2008 і по сьогодні)

МС з волейболу, головний тренер з волейболу (жінки)

Громадська діяльність:

Із 2016р. – член виконкому Федерації волейболу Івано-Франківської області (жіночий волейбол)

Стажування:

Контактна інформація:

iryna.tsap@pnu.edu.ua

Google Академія

Публікації:

1. Цап І. Г. Розвиток координаційних здібностей волейболістів в залежності від рівня спортивної кваліфікації / І. Г. Цап // Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура. – 2011. – № 14. – С. 63-65
  2. Цап І. Г. Рівень адаптаційного потенціалу 19-21-річних студенток із секції волейболу / І. Г. Цап // Зб. наук. пр. Волинського національного університету імені Лесі Українки. – 2012. – № 2. – С. 195-199.
  3. Цап І. Г. Особливості геодинамічної реакції на стандартне фізичне навантаження у волейболісток різної кваліфікації / І. Г. Цап // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія: педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт. – Чернігів, 2012. – Вип.. 98, Т. ІV. – С.211-215.
  4. Цап М.І., Цап І.Г. Розвиток координаційних здібностей волейболісток в залежності від рівня спортивної кваліфікації, розвитку серцево-судинної і вестибулярної систем.
  5. Цап М.І., Цап І.Г. Розвиток координаційних здібностей волейболісток в залежності від рівня спортивної кваліфікації, розвитку серцево-судинної і вестибулярної систем.
  6. Цап М.І., Цап І.Г. Соматотип в системі моніторингу фізичного стану волейболісток з різним типом кровообігу.
  7. Попель С.Л., ВащенкоІ.М.,Цап І,Г. Морфофункціональна характеристика організму студентів факультету фізичного виховання /Попель С.Л., ВащенкоІ.М.,Цап І,Г. //Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія: педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт. – Чернігів, 2016. – Вип.. 98, Т. V. – С.2 111-115.
  8. Федорюк О.В., Земська Н.О., Цап І.Г. До питання про застосування здоров’язберігаючих технологій у вищому навчальному закладі.». – Тернопіль: В-во СМТ «ТАЙП», 2016.– С. 84–87.
  9. Ірина Цап. Стан соматичного здоров’я та соціальна активність студентів 17-20 років, які займаються ігровими видами спорту / Надія Земська, Ірина Цап // Вісник Прикарпатського університету. Фізична культура. – 2017. – Вип. XXVII. – С. 318-323.
  10. Tsap I., Pyatnichuk D. V., Popel’ S. L., G., Yatciv Ya. N., Lapkovsky E. Yi., Synitsya A. V. Special aspects of hemo-dynamic and reaction of erythrocytes in blood to standard physical load of different qualification female volleyball players // Pedagogics, Psychology, Medical-Biological Problems of Physical Training and Sports. 2017. № 5. рр. 251-260.
  11. Мальона СБ, Цап ІГ., Матійчук ІВ, Пятничук ГО, Майструк ВВ. Ознаки статевого диморфізму в різних видах спорту за результатами анкетування дівчат 17-23 років. «Фізичне виховання, спорт та фізична реабілітація: проблеми і перспективи розвитку»: Мат-ли міжнародної науково-практичної конференції: Зб. статей: 8–9 листопада 2018 року, Київ. Київ, 2019.
  12. Zemskaya NO, Tсap IG, Matiychuk IV, Pyatnichuk GO, Rychluk JV, Maystriyk VV. Increase of functional reserves of students’ body by means of wellness physical culture. Perspectives of World Science and Education: III International Scientific and Practical Conference: Collection of Articles: November 27-29, 2019. Budget hotels in Osaka, Japan.
  13. Popel’, I. Tcap, L. Shpilchak, І. Chrоbаtyn, I. Bieliavskyi. Features of erythrocytic and gemodynamyc reaction on standard physical loading at volley-ballers with different qualification. JournalofPhysicalEducationandSport. 2019;19(6)
  14. V. Maistruk, G. Pyatnichuk, D. Pyatnichuk, I. Tsap Peculiarities of Stanislav’s voluntary sports associations after the Second World War (1945 – 1967). International days of physical therapy, occupational therapy, physical culture and sports. Exactly 10-11 11. (2021) pp. 50-51.
  15. Popel, S.L.Faychak, R.I.Tcap, I.G., …Lysenko, Y.O.Śliwiński, Z. Physical development and physical preparedness monitoring of lyceum students of different ages Health, Sport, Rehabilitationthis link is disabled2021, 7(4), pp. 111–118 ( Scopus)
  16. Serhii Popel, Roman Faychak, Iryna Tsap,   Age Characteristics of Fatigue During Cyclic Work of Maximum Power. Journal of
    Emergency and Nursing Management. 1(3)., 2022
  17. Бойчук Р. І., Цап І. Г., Хробатин І. Я. Координаційна складність як провідна характеристика тренувального навантаження юних волейболістів   /«Актуальні питання фізичного виховання, спорту, здорового способу та якості життя різних верств населення»,Харків – 2023. С 142-146.(тези)