Сьогодні, 18 березня команда «Франківськ-Прикарпаття-ПНУ» здобула другу за два дні перемогу над «Київ-Баскет-КСЛ» в матчі регулярного чемпіонату Жіночої ліги, завершивши матч з рахунком 121:41
Після 20 матчів команда Юрія ПРОЦЮКА “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” має 20 перемог та вперше у своїй історії завоювала перше підсумкове місце в чемпіонаті України
Вітаємо команду та тренера з такою важливою перемогою
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/basketbol-300x216.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/basketbol1-300x200.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/basketbol2-300x200.jpg)