19 березня у м.Острава (Чехія) проходив Міжнародний турнір «Ostrava Judo Open”. Турнір був настільки масштабний, що відбувався на 8 татамі, участь приймало понад 1400 учасників з різних країн.
Серед учасників цього спортивного заходу була і студентка факультету фізичного виховання і спорту Яна ВОЛОШИНЮК якій у віковій категорії U23 (ВК до 57кг) не було рівних на татамі.
Здобувши переконливу перемогу над представницею з Чехії у фіналі Яна отримала золоту
нагороду турніру![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/iana-voloshyniuk-300x200.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/iana-voloshyniuk-1-231x300.jpg)