3 18 жовтня розпочався благодійний турнір з волейболу МІКС, який проводився в спортивному залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
![🏐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3d0.png)
Цей турнір є традиційним, Профком студентів проводить його вже 5 рік поспіль. Проте саме цього року він став благодійним. Оскільки ми бажаємо допомагати нашим захисникам.![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
У цьогорічному турнірі взяли участь 14 команд. Зібрано 15000 гривень, які вже передані у благодійний фонд @seveukrainenow.if
Дякуємо кожному, хто долучився до турніру
Все буде Україна![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/10/5-300x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/10/55-300x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/10/555-225x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/10/5555-225x300.jpg)