26 травня 2022 року у режимі Мееt-конференції відбулося онлайн засідання робочої групи з обговорення освітніх програм Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів зі спеціальності 017 Фізична культура і спорту. Захід розпочав завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін доцент Андрій Синиця, який наголосив на важливості співпраці кафедри із потенційними роботодавцями та випускниками, студентами факультету щодо удосконаленні освітніх програм.
Гаранти освітніх програм бокалавр (фізична культура і спорт), доценти кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Галина П’ятничук та гаранто ОП ОР магістр Андрій Синиця, надали загальну інформацію про освітні програми, висвітлили їх цілі та особливості, розкрили структуру та зміст, а також можливості майбутніх випускників до працевлаштування та подальшого навчання.
У обговорені взяли участь викладачі, стейкхолдери, а також випускники та студенти спеціальності: заступник начальника управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко, директор ДЮСШ №2 Івано-Франківської обласної ради Орест Яковина, директор Калуської ДЮСШ Мар’яна Квятковська, директор Перегінської ДЮСШ Дмитро Досин.
Проектна група і колектив кафедри почули та взяли до уваги дуже багато цікавих порад, рекомендацій та пропозицій, які є конструктивними і спрямовані на удосконалення освітньо-професійньої програми та відповідно покращення підготовки майбутніх фахівців.
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284699734_1344689302700436_9140882689878500355_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=666b5a&_nc_ohc=1T51fsLJ7v0AX_q1u88&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDnOd4QSR0qgO-ACFiCpyJ5SkKJs0Ncia_MML6BNe3vLg&oe=638B46BB)
![На зображенні може бути: 5 людей](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284357147_1344690376033662_8389812299692856864_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=666b5a&_nc_ohc=3_vu63LMqjUAX9wxKKq&tn=UACM-TMecexwGJDQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDCWrUnRgl8Speb-A6IQ9gP2P3vyvngpsm0dk9bkfaNfA&oe=638B782F)
![На зображенні може бути: 8 людей, екран та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284301850_1344690562700310_5524067736816582712_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=666b5a&_nc_ohc=PpFPapoCqGwAX-WTZ6u&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAjJLOlZXQk3ltVItiFqMg7ZieXXk6YfFZqoMDl9KJsPA&oe=638B8158)
![На зображенні може бути: 12 людей, екран та текст «костялисейко костя галина ятничук орест яковина æ перегнська нська дюсш Rymyk любомир маланюк сергй земський олександр ¥ маряна дмитро п'ятничук горматйчук P кафедраспортивно-по... спортивно-пе... 12:35 mbz-bjuw-scq роман тягур N ще особи»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/284440664_1344690706033629_7319114854394958474_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=666b5a&_nc_ohc=DCT6Xs9SRiQAX_bX1Wj&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfACpkFMyP5DDguTTMKAeZZyd8wDo2yCulkVhXnRoU-NwQ&oe=638B96B9)