Звітня наукова конференція викладачів кафедри спортивно-педагогічних дисциплін за 2021 рік,

У рамках наукового тижня Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (звітної наукової конференції викладачів університету за 2021 рік) 6 квітня відбулось засідання підсекції кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту (КЕРІВНИК – Синиця А.В.).
На конференції розглядались проблеми, над якими працює професорсько-викладацький склад кафедри. Обговорювались питання сучасних досліджень у галузі фізичної культури і спорту. Основні напрями роботи конференції були: «Проблеми формування здорового способу життя молоді»,та «Сучасні тенденції розвитку видів спорту». Під час виступів викладачів кафедри було представлено доповіді Маланюк Л.Б.з темою «Корекція психофізичного стану дітей 6-7 років засобами рухливих ігор» та Цап І.Г. «Тенденції розвитку сучасного волейболу»
Робота підсекції була плідною, дискусійною, рекомендаційною. Визначено основні напрямки на подальше удосконалення наукової діяльності викладачів кафедри у галузі фізичної культури і спорту.