Онлайн-вебінар на тему: «Сучасні олімпійські ігри».

На зображенні може бути: текст     На передодні проведення XXIV Зимових Олімпійських ігор, які відбуватимуться у Пекіні (Китай) з 4 по 20 лютого 2022 р., Кафедра спортивно-педагогічних дисциплін, Факультет фізичного виховання і спорту ПНУ, Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника спільно із Відділення НОК України в Івано-Франківській області провели онлайн-вебінар на тему: «Сучасні олімпійські ігри».
У заході прийняли участь:
✅ секретар обласного відділення НОК України – Володимир Антонець;
✅ декан факультету фізичного виховання і спорту – професор Ярослав Яців;
✅ учасниці Олімпійських ігор, наші випускники: Тетяна Ляхович – МСМК, учасниця трьох Олімпійських ігор; Дарія Згоба – ЗМС, учасниця Олімпійських ігор;
✅ викладачі та студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт;
Модератор онлайн-вебінару – доцент кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Дмитро П’ятничук.
Даний захід відбувся в рамках реалізації ОП Фізична культура і спорт.

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: 8 людей та текстНа зображенні може бути: 8 людей та текстНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та текст «Dariya амитро STH Host) Andry Tsymbalrstyy å Layout гятничук рикарпаття великий внесок y олимпйський pyx здайснили спортсмени нашого краю. зокрема, роман в.растюк, сергй осович, христина стуй, грина шепетюк, неля непорадна віктор поляков, андрий федрук, олек попович т.д. GALKA»