Прикарпатський національний університет підписав угоду із Городенківською гімназією імені Антона Крушельницького, де йдеться про співпрацю у сфері навчальної, науково-дослідної, науково-методичної, інформаційної діяльності задля реалізації освітніх програм, підвищення професійної майстерності педагогів на базі навчальних лабораторій і Центрів університету. Зокрема, викладачі та учні ґімназії мають можливість використовувати результати діяльності Центру інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem», який створений у рамках проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). Про це заявив ректор ПНУ професор Ігор Цепенда: «На сьогодні потенціал університету є достатньо потужний, зокрема щодо вивчення природничих наук. Ми маємо потужну лабораторну базу, смарт-підручники з хімії визнані одними з найкращих, наші методики розроблені з урахуванням аналізу найкращих методик Європейського Союзу”. Гості також мали змогу особисто ознайомитися із технологіями та програмами, які пропонує Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem».
![На зображенні може бути: 2 людини, зокрема Ігор Цепенда та у приміщенні](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242167280_4315817481820737_344021162746524955_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5X3rJM-ijv8AX9XTs7x&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=0e367ea7ce0f13ee01727e0009eeaced&oe=6175204D)
![На зображенні може бути: 7 людей, зокрема Сергій Шарин, Ellen Budnyk і Ігор Цепенда, люди стоять та костюм](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242299817_4315817655154053_517897209595677899_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=5lqey5NpWVcAX_JiJ7y&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=38f0d255427d3e50f173d075fbbf0ee3&oe=61737E2F)