День кар’єри ЄС в м. Івано-Франківськ, 15-16 вересня 2021 року
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Івано-Франківськ 15-16 вересня 2021 року. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/aL4H5dbxR5jmgG437
За детальною інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Івано-Франківськ, Наталя Марчук, тел. 067 650 9658, natali.marchuk@gmail.com
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p180x540/242008986_207316064796825_6297971126891165201_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=M-SFKqgrvd4AX_dpHMK&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=4e2910883b81e64bff7d82bbb75903b3&oe=6167002D)