Запрошуємо на тренінг «Освіта майбутнього очима студентів»

16 жовтня о 14:00 в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» (ауд. 233 ц.к.) відбудеться тренінг для студентів різних факультетів та інститутів нашого університету на тему «Освіта майбутнього очима студентів».

Спікер заходу – Мар’яна Перчик, магістрантка, голова студентського сенату Педагогічного факультету, секретар сенату університету, учасниця Міжнародної літньої школи “Education towards community” (Університет ім. Адама Міцкевича у Познані) та польсько-українського проєкту TOGETHER.

Якою буде освіта в майбутньому? Як мотивувати здобувачів освіти ставати кращими і презентувати себе? Як долати тривожність і стрес під час навчання в університеті в часі війни? Яким буде студент / викладач майбутнього в добу цифровізації? Чи допомагає студентський гумор і що таке сміхотерапія в освітньому процесі?

Ці та інші питання будуть предметом активних дискусій, то ж запрошуємо студентів і викладачів до активної участі!