Євген – випускник факультету фізичного виховання і спорту, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» ОР «Магістр». Виконавши на трампліні HS 140 стрибки на 138 і 135.5 м і набравши у сумі 266,4, на 17,2 бала наш спортсмен випередив срібного призера шейцарця Ремо Імхофа.
Золото Євгена стало першою в історії українських стрибків з трампліна перемогою на Континентальному кубку! Вітаємо і пишаємося! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/marusiak-300x200.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/03/marusiak.-1-300x200.jpg)