Відбувся Кубок світу зі стрибків на лижах з трампліна в Таупліці, Бад-Міттерндорф (Австрія), на якому, під час першого тренування на гігантському трампліні “Кульм”, випускник факультету фізичного виховання і спорту, спеціальності 017 фізична культура і спорт ОР магістр ЄВГЕН МАРУСЯК подолав рубіж у 200,5 метра, встановивши новий рекод і став першим українцем з результатом понад 200 м.
Однак другий день змагань Кубка світу Євген покращує результат і встановлює новий рекорд України стрибнувши на ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
метрів. Браво![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
. Бажаємо нових рекордів у подальших стартах!!!
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/02/327976662_1359770518112170_8272845238365512877_n-300x225.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/02/328153538_1199925177288914_5307478933669584345_n-300x186.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2023/02/328251961_1223028701946194_6413179060017221283_n-211x300.jpg)