![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/12/33-225x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/12/333-225x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/12/3333-225x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/12/33333-225x300.jpg)
![](https://kspd.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/77/2022/12/3-225x300.jpg)
07.12.2022 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч викладачів та студентів-магістрів спеціальності 017 Фізична культура і спорт факультету фізичного виховання і спорту зі стейкхолдерами – директором (Володимиром Слободяном) та тренерами академії НФК «Ураган».
В обговорені порушувалися актуальні на сьогодні питання, зокрема, з теми: «Роль сучасного тренера у формуванні особистості спортсмена». Стейкхолдери висловили свою готовність співпрацювати з факультетом фізичного виховання і спорту та надавати студентам спеціальності 017 Фізична культура і спорт можливість проходити практику на базі їхньої академії.
У зустрічі взяли участь: гарант ОП, к.н.фіз.вих, доцент Андрій Синиця; декан факультету, професор Ярослав Яців, професор, арбітр ФІФА Мирослав Ступар, к.н.фіз.вих., доцент Олександр Лещак, к.н.фіз.вих., доцент Любомир Маланюк, к.н.фіз.вих., доцент Галина П’ятничук, к.н.фіз.вих., доцент Дмитро П’ятничук та академнаставники груп.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319167980_1151411135489708_4106082842446798220_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=S1bn0oS5xlYAX_VrPNM&_nc_oc=AQlc-o1V60Ho2SzrVk5H-hn3rswB5CDTcHFtsMZvvnFGRa_ynPmQk6GUq0w6GweVy8E&tn=zHITACfej6eXwlxJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfByeC2cpgIgsHk7q0N8c9zdFoF8pyJdRYC0dVK07jdxvQ&oe=639FE308)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/319213603_510167037843113_1198502308970472798_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vDDb4u-k8lsAX8u2-nS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCvIcbft0nuV9BQcOyYLv1-svH0CmTpOpDxScTBcosXRw&oe=639F4A5D)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320392347_853335979200287_2071828755315375006_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=if-UdXJuDWgAX9kGLKk&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBt02RTtY92zBXlXuh0buJ3KMB8pWpsDim1sEtwjjyy0w&oe=639F5B71)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320241927_3296971950556302_8424396011628285498_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dW9BGBB3BsMAX8D3ksi&tn=zHITACfej6eXwlxJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAC7Wv9cADOglb6B90Ek6BwNofgFVE5fcAvMrjRmqa9Cw&oe=63A10F0D)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320380551_432190035652299_3029030209545638261_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UkpmUJJ-DDEAX_J-X8z&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBtIUEISCRc7LjZe1npTg5ZlTmWyLat-sNv0L5jsiQ7Tw&oe=63A0ADC8)