«Роль сучасного тренера у формуванні особистості спортсмена»- зустріч зі стейкхолдерами

07.12.2022 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч викладачів та студентів-магістрів спеціальності 017 Фізична культура і спорт факультету фізичного виховання і спорту зі стейкхолдерами – директором (Володимиром Слободяном) та тренерами академії НФК «Ураган».
В обговорені порушувалися актуальні на сьогодні питання, зокрема, з теми: «Роль сучасного тренера у формуванні особистості спортсмена». Стейкхолдери висловили свою готовність співпрацювати з факультетом фізичного виховання і спорту та надавати студентам спеціальності 017 Фізична культура і спорт можливість проходити практику на базі їхньої академії.
У зустрічі взяли участь: гарант ОП, к.н.фіз.вих, доцент Андрій Синиця; декан факультету, професор Ярослав Яців, професор, арбітр ФІФА Мирослав Ступар, к.н.фіз.вих., доцент Олександр Лещак, к.н.фіз.вих., доцент Любомир Маланюк, к.н.фіз.вих., доцент Галина П’ятничук, к.н.фіз.вих., доцент Дмитро П’ятничук та академнаставники груп.