Днями, на кафедрі спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту, відбулася звітна наукова конференція студентів за 2021 рік. Результатами свого наукового пошуку зі слухачами поділилися здобувачі освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»: студ. І курсу ОР Бакалавр Д.Т. ВОЙТЮК, студ. І курсу ОР Магістр Р.В. МЕЛЕШ, студ. І курсу ОР Магістр Д.О. РУДНИЦЬКА, студ. І курсу ОР Магістр І.І. ГРИЦІВ. Дякуємо доповідачам та їхнім науковим керівникам за підготовку змістовних доповідей! Щиро бажаємо успіхів на науковій ніві у наступному році!
Віримо у нашу перемогу!
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277803183_336883918506705_2024536654060055435_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DcjyYRIeu2wAX8aLmcn&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT85yYBV-7acFuFS8Pk03DVDhF_6M-h3zDlQYOV_3nh3jg&oe=625ADAA3)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277817257_336884331839997_5391536916341353816_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qRZ1YIXmiM4AX-zNtXk&_nc_oc=AQmwCF_K4n347mFZ_lWa5u_fV0RSdJ1s-BoliuVNNnPGLyUDHz9mOe6dGzF4_8Tc_s4&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT8sB_jjBR0PJds3cleazP55BxWccC_ogZ_fyHZug29OLg&oe=625B472E)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278116443_336884921839938_2659268986126837997_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2GR5DrJPlbMAX-ysPcM&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT8Y12KvMBMHNFm-G5tbFjCjN60MLCh9tkN112U-UJWKaw&oe=6259FFDD)