У рамках наукового тижня Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (звітної наукової конференції викладачів університету за 2021 рік) 6 квітня відбулось засідання підсекції кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту (КЕРІВНИК – Синиця А.В.).
На конференції розглядались проблеми, над якими працює професорсько-викладацький склад кафедри. Обговорювались питання сучасних досліджень у галузі фізичної культури і спорту. Основні напрями роботи конференції були: «Проблеми формування здорового способу життя молоді»,та «Сучасні тенденції розвитку видів спорту». Під час виступів викладачів кафедри було представлено доповіді Маланюк Л.Б.з темою «Корекція психофізичного стану дітей 6-7 років засобами рухливих ігор» та Цап І.Г. «Тенденції розвитку сучасного волейболу»
Робота підсекції була плідною, дискусійною, рекомендаційною. Визначено основні напрямки на подальше удосконалення наукової діяльності викладачів кафедри у галузі фізичної культури і спорту.
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277765477_336329001895530_2242057035964486165_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RGvj65YTh00AX955dNl&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT_HUVBs6CYao0o4An3qiTNy2WGjWuu6o2uv089RWk8AZw&oe=625A823D)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277706741_336329405228823_6788441767571158662_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NpLgLmw0UEEAX84EtIm&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT8w1apOLfktIVHw7qiXgUT5l0HzPfUEPpOcW8axearLZQ&oe=625B173C)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277809671_336329628562134_6524413669924137516_n.png?stp=dst-png_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Ml2wShM37tYAX8wcFN4&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AT9LJAgC7_Ra4yHNY91EVCbvGbYl7K-bUardAYgUX3Bvwg&oe=625A8C80)