З 16 до 19 грудня в Івано-Франківську тривав II міжнародний турнір “Ivano-Frankivsk boxing cup”, присвячений пам’яті Ігоря Гайдамаки. За першість в коледжі фізичного виховання змагалися 370 боксерів з дев’яти країн світу, які продемонстрували відмінну техніку та волю до перемоги.
Серед учасників були студенти факультету фізичного виховання, які за підсумками турніру здобули ПЕРШІ місця: студенти ІІІ курсу ВАСИЛЬ ТКАЧУК та АШОТ КОЧАРЯН – майстри спорту України з боксу та студентка IV курсу АНАСТАСІЯ ВАСИЛИШИН, яка незважаючи на свій невеликий досвід у боксі, впевнено здобуває перемоги і готується до чемпіонату України.
Вітаємо наших спортсменів, бажаємо їм подальших вдалих виступів та впевненості в досягненнях своєї мети.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p552x414/269886926_1422790464783114_5522201296191537771_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MfNnbAMg5EAAX85uHn7&tn=zHITACfej6eXwlxJ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT-_ytsvmYrnNmik-tJAsybZE8ZpB798GupZc2MDM3289A&oe=61CABFBA)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x395/269721280_1422790418116452_4441774913131326720_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ckFk0P7XlawAX_O_kYi&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT9kiZHmp9d2bOAnnCzoomKFNPy-ce7RXADifdKaY07eIw&oe=61CB1E19)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/269619528_1422790548116439_3481899972906144595_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nqXSTAEi43UAX8lFzLN&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT8uLxeI_AV_63Buh48vKnaj6vkMvHpfNo1_WY3hgIs83A&oe=61C9EA80)