З 24 по 26 вересня у Львові відбувся Кубок України серед дорослих з Таеквон-До, в якому золоту медаль та кубок здобув студент нашого факультету спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Нестор Фоя – багаторазовий чемпіон України Таеквон-До, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу.
Загалом за перемогу змагалися понад 950 спортсменів зі всієї України. За результатами поєдинків Нестор здобув перемогу у ваговій категорії до 70 кілограмів, а також виборов першість у командному спарингу. Нестор ввійшов до складу Національної збірної України і тепер готується до чемпіонату Європи, який восени відбудеться в Іспанії.
Вітаємо та бажаємо вдалих спортивних поєдинків у майбутньому.
![На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244303083_219056913622740_8735697075953645821_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=S1piTu07jBMAX95GJfs&_nc_oc=AQmVR521NC2N-hfyPXEY-0cBZM3gBJsVWT61i1mm32q7SSHNmN2H5F1rL5agWNnjJSM&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=3b578083c5f8751a3aaeb59510d0cc21&oe=617D010C)