У Києві завершився фінальний етап літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3. Змагання пройшли на Артзаводі Платформа у ході фестивалю Білі Ночі.
У турнірі жінок, участь взяли 8 команд, які були розділені на дві групи А та В. До плей-оф пробилися колективи, що посіли перше та друге місця у своїх квартетах – це три команди Франківська-ПНУ та КСЛИ. Натомість фінальну пару, досить очікувано, сформували Франківська-ПНУ-2 та Франківська ПНУ-3.
У головному матчі, сильнішою виявилася команда Франківська-ПНУ-2, у складі: Вероніки Космач,Олесі Малашенко, Міріам Уро-Нілє та Ольги Боровець. Дівчата впевнено здолали суперниць – 20:9
![На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та текст](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/237754708_187238760137889_4194954145879903158_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=eMwbgYpF7NYAX-U21te&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=4de86424f41fb515880683200ecd138c&oe=613E7223)