Легкоатлети Валерій Літанюк разом з Ганною Шевчук випускники Факультет фізичного виховання і спорту ПНУ представлятимуть Прикарпаття в складі збірної UA на Олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо (Японія). Відповідний наказ опублікований на сайті Міністерства молоді та спорту України. Змагання розпочнуться 23 липня, а наші спортсмени стартують 6 серпня.
Самі ж спортсмени зазначають, що чекали на цей шанс впродовж всієї спортивної кар’єри і зроблять все, що від них залежить для того, щоб гідно представити Івано-Франківськ та Україну!
![На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/219950187_168838985311200_4567380180883687790_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=c-h4fM8bcMwAX9eTOPM&tn=__b88H51e3hF20g8&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=847ffb2d2c9550d51e6df2cc9a9545a9&oe=60FD14AA)