5 медалей! 16 літня Універсіада України з легкої атлетики.

28-30 травня у м. Івано-Франківськ відбулася 16 літня Універсіада України з легкої атлетики, у якій взяло участь 44 заклади вищої освіти.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника здобули 5 медалей різного гатунку. З них:

Рємєнь Анастасія здобула:
Золоту медаль з бігу на 1500 м;
Срібну медаль з бігу на 800 м.

Харащук Тетяна здобула:
Бронзову медаль з бігу на 400 м,
Бронзову медаль з бігу на 200 м.

І в заключному виді змагань – з естафетного бігу 4х400 м команда здобула срібну медаль у складі Рємєнь Анастасії, Харащук Тетяни і Проданчук Анни.

Щиро вітаємо наших студенток та їх наставників з високими спортивними досягненнями та бажаємо здоров’я, успіхів у навчанні і подальших спортивних здобутків.

Слід відмітити, що захід організований Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України» та головною суддівською колегією Універсіади.

До організації і суддівства змагань були долучені викладачі кафедри П’ятничук Д.В. і П’ятничук Г.О.