8 квітня 2021 року відбулася щорічна звітна наукова веб-конференція серед студентів

8 квітня 2021 року на Кафедра спортивно-педагогічних дисциплін
відбулася щорічна звітна наукова веб-конференція серед студентів Факультет фізичного виховання і спорту ПНУ
за підсумками науково-дослідної роботи у 2020 році, яка налічувала більше 40 учасників.
Підсекція «Спортивно-педагогічні технології» розпочала свою роботу зі вступного та вітального слова завідувача кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Синиці Андрія Володимировича та продовжила – доповідями студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «017 Фізична культура і спорт».
Особливо хочеться відзначити доповіді таких студентів як: Рємєнь А. (денна форма навчання) «Профілактика травматизму на заняттях з бігу на середні та довгі дистанції», Маланія Ю. (заочна форма навчання «Програмування оздоровчих занять з гімнастики для дітей молодшого шкільного віку», а також Матвіїв Ю., Василевського Д., Костюка П., Береца М.
Під час конференції студенти та викладачі активно долучались до обговорення тем наукових доповідей, ставили запитання, висловлювали власні думки.