Розпочався лижний табірний збір студентів 2-го курсу

IMG_0791У відповідності до навчального плану спеціальності 6.010201 «Фізичне виховання» (денна форма навчання) та на виконання наказу ректора університету №03/06-1 від 4.01.2018 року, з 13 по 18 лютого 2018 року проводиться лижний табірний збір студентів 2-го курсу факультету фізичного виховання і спорту денної форми навчання спеціальності «Фізичне виховання».

Лижний збір традиційно проводиться на спортивній базі університету у смт. Ворохта. Зі студентами другокурсниками навчання проводять декан факультету, професор Яців Ярослав Миколайович та завідуючий кафедрою спортивно-педагогічних дисциплін, доцент Синиця Андрій Володимирович.
Під час перебування на лижному зборі студенти мають можливість навчитися та освоїти техніки пересування на лижах, вивчають лижні ходи, основи лижного спорту.